Projekt bez tytułu

 

Firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowania rynku, który oczekuje zapewnienia profesjonalnych i kompleksowych usług outsourcingowych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Dostarczamy naszym klientom nowoczesne i skuteczne rozwiązania zarządzania warunkami pracy i Wellbeing, bazując na doświadczeniu oraz zdobytych kwalifikacjach. Współpracujemy z klientami z branży budowlanej, usługowej, produkcyjnej, medycznej i wielu innych. Nasze standardy oraz wewnętrzne procedury pozwalają zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksowe obsługę dla małych, średnich i dużych firm  oraz dla klientów indywidualnych.

Witaj

Witam Cię serdecznie na stronie spółki. Nazywam się Ewa Pabisiak i jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, od 6 lat zawodowo specjalista ds. BHP, ochrony środowiska, inspektor ochrony przeciwpożarowej. Interesują mnie zagadnienia dotyczące Strategii Wellbeing oraz Systemów Zarządzania.
W ramach prowadzonej działalności podejmuję zadania mieszczące się
w obszarze obowiązków osoby odpowiedzialnej za organizację i kontrolę bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Od 2011 roku ciągle doskonalę umiejętności prezentacji i metod prowadzenia szkoleń.
Rocznie szkolę 500 osób, a liczba ta ciągle rośnie.
Odważnie podejmuję wyzwania oraz bez wahania zajmuję się obszarami do doskonalenia. Wywieram nacisk na ciągły rozwój osobisty, zdobywanie nowych doświadczeń oraz poznawanie nowych ludzi.

Ewa_1

REFERENCJE

O FIRMIE
 • Współpraca z SP Medica sp. z o. o.

  Firma OHS Global sp. z o. o. współpracuje z firmą SP Medica z o. o. w obszarze prowadzenia szkoleń okresowych BHP, które odbywają się w formie stacjonarnej oraz e-learningu.

  Z przyjemnością potwierdzam, że szkolenia prowadzone przez Panią Ewę Pabisiak są godne polecenia, ponieważ odbywają się na zasadach aktywnego uczestnictwa pracowników w oparciu o wiedzę merytoryczną dotyczącą obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy.

  Chcę udzielić rekomendacji firmie OHS Global sp z o.o. oraz osobie Pani Ewy Pabisiak.

  Adam Czyżyński
  Prezes Zarządu
  SP Medica
 • Rekomendacja INFOSYS POLAND sp. z o.o.

  Ewa Pabisiak OHS Global sp. z o. o. współpracowała z firmą INFOSYS POLAND sp. z o.o. W zakresie zadań służby BHP oraz prowadzenia szkoleń.

  Jest kompetentna i potrafi w efektywny sposób przekazać wiedzę oraz wytłumaczyć kwestie z zakresu BHP. Serdecznie polecam.

  Joanna Dutkowska
  L&D Process Lead
  INFOSYS POLAND sp. z o.o.
 • List referencyjny ICOPAL sp. z o. o.

  Mam przyjemność potwierdzić, że firma OHS Global sp. z o.o. współpracuje z naszą firmą ICOPAL sp. z o. o. Szkolenia oraz pozostałe prace zostały przeprowadzone i nadzorowane przez panią Ewę Pabisiak, której atutem były otwartość, chęć współpracy oraz dobre przygotowanie merytoryczne.

  Udzielam pełnej rekomendacji OHS Global sp. z o. o. oraz mam nadzieję na dalszą współpracę przy realizacji kolejnych szkoleń i ekspertyz w tym i podobnym zakresie.

   

  Grzegorz Hese
  Dyrektor
  ICOPAL sp. z o. o.
 • Współpraca z HSOfficers

  OHS Global sp. z o. o. współpracuje z moją firmą HSOfficers. Nasza współpraca opiera się przede wszystkim o prowadzenie szkoleń BHP w formie e- learningu.

  System szkoleń stworzony przez panią Ewę jest prosty i pozwala pracownikom dobrze zapoznać się z przygotowanym materiałem.

  Dodatkowo daje możliwośc na szkolenie pracowników w języku angielskim.

  Ze względu na rzetelność i terminowość wykonywanych usług firma HSOfficer z pełną odpowiedzialnością może polecić korzystanie z usług pani Ewy Pabisiak jako uczciwego i profesjonalnego partnera.

  Grzegorz Ratajczyk
  Właściciel
  HSOfficers
ohs-global__logo-podstawowe

SZKOLENIA OUTSOURCING BHP

Info

Kolonia Bilew 27, 98-100 Łask
+48 792 666 723
biuro@ohsglobal.pl
Ewa Pabisiak
NIP: 8311586845
REGON: 366491448

Follow Us